Nowy Jork osiąga porozumienie w sprawie legalizacji rekreacyjnej marihuany

Po latach debaty publicznej Nowy Jork ma stać się piętnastym stanem, który zalegalizuje rekreacyjną marihuanę. The Wall Street Journal donosi, że gubernator i ustawodawca osiągnęli porozumienie umożliwiające 21-latkom zakup do trzech uncji marihuany na własny użytek i uprawę ograniczonej liczby roślin w ich domach. Cuomo i Demokraci mają nadzieję, że ta historyczna umowa doprowadzi do wzrostu dochodów podatkowych państwa i poprawy jakości życia jego obywateli.

Umowa eliminuje również kary za posiadanie mniej niż trzech uncji marihuany, co każdego roku mogłoby uratować tysiące istnień ludzkich. Ustawodawstwo wymazuje również akta skazania osób skazanych za posiadanie marihuany i oczekuje się, że przyniesie to milion dolarów wpływów podatkowych dla stanu. Ustawodawstwo przekaże nasiona god’s glue 40% dochodów z podatków grupom społecznym, szkołom i publicznym programom edukacyjnym, a pozostałe 20% przeznaczy na leczenie i programy profilaktyczne. Prawo eliminuje również kary za posiadanie do trzech uncji konopi indyjskich i pozwoli na automatyczne skasowanie danych osób zaangażowanych w działalność przestępczą.

Umowa przewiduje, że w ciągu najbliższych pięciu lat stan otrzyma co najmniej 300 milionów dolarów wpływów z podatków. Dochody zostałyby podzielone między władze stanowe i lokalne, przy czym 40% przeznaczono by na edukację publiczną, a 20% na leczenie i profilaktykę uzależnień. Wraz z rozwojem przemysłu państwo i miasta będą mogły czerpać z tego korzyści. Nowe przepisy mają również na celu wyeliminowanie sankcji karnych za małe posiadanie marihuany i naliczą 13% podatek od sprzedaży detalicznej.

Pomimo zdecydowanego stylu negocjacyjnego Cuomo, prawodawstwo nadal zawiera przepisy, które zapewniają sprawiedliwy wynik dla obu stron. Stan otrzymywałby dodatkowe 30 milionów dolarów dochodów podatkowych rocznie w miarę dojrzewania programu. Władze stanowe i lokalne będą pobierać dziewięcioprocentowy podatek od sprzedaży detalicznej marihuany, podczas gdy pozostałe 40 procent pójdzie na leczenie, pomoc szkolną i programy równości społecznej.

Nowe prawo wprowadziłoby 9% podatek od sprzedaży detalicznej marihuany, z oddzielnym 4% podatkiem od każdego grama THC. Stan miałby również 5% podatek na wszystkie produkty z konopi indyjskich. Prawo zwolniłoby również sprzedaż rekreacyjnych doniczek osobom skazanym za przestępstwa. To postawiłoby państwo w sytuacji, w której mogłoby zaoferować konsumentom najkorzystniejszą ofertę.

Ustawa czekała od dawna, ale już została przyjęta przy jednomyślnym poparciu ustawodawcy. Następnym krokiem jest ustanowienie nowej rady i zasad dotyczących konopi. Rozpoczęcie sprzedaży zajmie co najmniej 18 miesięcy, wraz z wprowadzeniem większej liczby przepisów. Ustawodawstwo ma na celu zajęcie się przeszłymi szkodami spowodowanymi przez narkotyk i brakiem regulacji. Ważne jest, aby upewnić się, że legalizacja jest procesem sprawiedliwym dla wszystkich zaangażowanych.

Wdrożenie ustawy nie byłoby od razu skuteczne, ale zajęłoby kilka miesięcy. W tym czasie nową ustawę będą musiały wdrożyć samorządy. Ustawodawstwo stanowe wciąż jest pisane, aby zapewnić, że ustawodawstwo jest uczciwe wobec konsumentów. Ustawodawca planuje również stworzenie nowej rady konopnej. Jednak stan będzie musiał zatwierdzić rachunki przed rozpoczęciem sprzedaży.

Nowa ustawa obejmuje również podatek od sprzedaży. Podatek od sprzedaży marihuany wynosiłby dziewięć procent, a cztery procent trafiałoby do samorządów. Ponadto rząd musiałby ustanowić zasady dla nowej rady konopnej. Oznacza to, że legalizacja rekreacyjnej marihuany w Nowym Jorku zajmie od 18 miesięcy do dwóch lat. Ustawodawstwo obejmuje również stanowy fundusz kapitału społecznego dla konopi indyjskich.

Umowa jest nadal w końcowej fazie przeglądu, ale osiągnięto porozumienie, w ramach którego stan zalegalizowałby do trzech uncji marihuany do użytku dorosłych. Ustawodawstwo pozwoliłoby nowojorczykom w wieku powyżej 21 lat na zakup do trzech uncji trawki na własny użytek. Według gubernatora i demokratycznych ustawodawców stan może rozpocząć sprzedaż narkotyków w grudniu 2022 roku.

Zapasy marihuany do kupienia latem 2022 r.

Z legalizacją marihuany na horyzoncie, akcje konopi są dziś dobrym miejscem do inwestowania. Gdy rekreacyjny ruch konopi ogarnia cały kraj, akcje są gotowe na duży wzrost. W ostatnich miesiącach Waszyngton, Connecticut i Wspólnota Marianów Północnych przyjęły przepisy legalizujące używanie marihuany przez dorosłych. Patrząc w przyszłość, inwestorzy powinni szukać akcji o doskonałych bilansach i wolnych przepływach pieniężnych. Niektóre przykłady takich firm to: Innovative Industrial Properties (IIP), Cresco Labs (MSO) i Medicosis Inc.

Podczas gdy wczesne fuzje wysysały pieniądze inwestorów, nowa runda transakcji jest już w toku. Ten rok był doskonałym czasem do inwestowania w akcje marihuany, a liczba transakcji osiągnęła już rekord. Do tej pory w tym roku dwie firmy auto white widow fotorelacja przejęły się nawzajem za łączną kwotę 5,5 miliarda dolarów. To więcej niż liczba transakcji, które zamknęły się w zeszłym roku i w 2019 roku. Na przykład TerraAscend nabył firmę Gage z siedzibą w Michigan za 545 milionów dolarów.

Kolejną akcją marihuany o ogromnym potencjale wzrostu jest MSO Jushi Holdings. Firma ma podwójną strategię. Pierwsza część to wprowadzenie samopłatnych kiosków i skierowanie klientów w kierunku produktów pochodnych o wyższej marży. Drugi składnik to bardziej tradycyjna przychodnia z marihuaną. Unikalne, dwutorowe podejście MSO Jushi Holdings jest doskonałym katalizatorem wzrostu.

Kolejnym segmentem akcji marihuany do kupienia jest MSO Jushi Holdings. Firma pozyskuje inne firmy zajmujące się marihuaną i buduje obecność w Internecie. Firma koncentruje się również na sprzedaży produktów z konopi pod własną marką za pośrednictwem swojej platformy e-commerce. Przewiduje się, że do 2022 r. jego przychody podwoją się w porównaniu z rokiem poprzednim. Nowy rynek dla tych zapasów zostanie utworzony po zniesieniu federalnego zakazu marihuany.

Po dekryminalizacji marihuany inwestorzy zwracają się do akcji marihuany jako inteligentnego sposobu inwestowania w tym sektorze. Pomimo wspomnianych zagrożeń, rynek jest gotowy na wybicie latem 2022 r., z różnymi firmami do wyboru. Kilka firm zyskało popularność wśród inwestorów w mediach społecznościowych. SNDL i GrowGeneration to dwa takie akcje.

Ponieważ sektor marihuany przygotowuje się do legalizacji w całym kraju, ważne jest, aby inwestować w sektor konopi. Rynek akcji prawdopodobnie pozostanie niestabilny w nadchodzących latach, ale obecne warunki są korzystne dla inwestorów. Spółki giełdowe będą mogły notować na głównych giełdach amerykańskich i zwiększać kapitał dla branży. Dodatkowo inwestorzy będą mogli skorzystać ze zmian regulacyjnych, kupując udziały w tych akcjach.

Chociaż jest zbyt wcześnie, aby spekulować na temat federalnej legalizacji marihuany, dobrym pomysłem jest kupowanie czołowych firm konopnych na lato 2022 roku. Potencjał wzrostu tego sektora jest ogromny, a najlepszy czas na inwestycje jest teraz. Somai Pharmaceuticals, Inc., kanadyjski licencjonowany producent, zapłacił 110,4 miliona dolarów za opcję nabycia 10% udziałów w PharmaCann. Nabył także obligacje zamienne od MedMen. Po sfinalizowaniu federalnej legalizacji Tilray będzie właścicielem 21% udziałów w PharmaCann.

Chociaż przemysł konopny nie osiągnął jeszcze legalizacji federalnej, nadal jest dobrym miejscem do inwestowania. Podczas gdy wielu inwestorów obawia się akcji konopi indyjskich, inwestorzy powinni skupić się na czołowych firmach, które mają sprawdzone zarządzanie i dominującą pozycję na rynku. Jeśli masz portfel zdywersyfikowany w różnych sektorach, akcje konopi w lecie 2022 r. mogą być doskonałym momentem do inwestowania.

Wraz z postępującą legalizacją federalną zapasy konopi będą nadal wysoko cenione. Oprócz konopi, sektor marihuany również skorzysta na rosnącej tendencji popytu wśród konsumentów. Oprócz legalizacji marihuany mogą również wzrosnąć ceny akcji innych firm zajmujących się marihuaną. Inwestowanie w te akcje może być doskonałym pomysłem, ponieważ branża nadal zyskuje na popularności.

Jak używać konopi do rozwoju duchowego?

Możesz być ciekawy, jak wykorzystać konopie do rozwoju duchowego. Jednak prawda jest taka, że możesz go używać do różnych celów. Może być używany jako narzędzie do medytacji, które może otworzyć twoje ciało i ducha. Może również pomóc Ci się skoncentrować i oczyścić umysł, dlatego ważne jest, aby zrozumieć, jak używać marihuany do rozwoju duchowego. W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek, jak najlepiej wykorzystać sesję.

Używanie konopi indyjskich do pracy nad rozwojem duchowym to bardzo aktywność fizyczna, więc powinieneś być świadomy tego, jak z niej korzystasz. Niektórzy używają go przed masturbacją, inni przed kąpielą. Podczas gdy większości ludzi trudno jest wyobrazić sobie fizyczne korzyści marihuany, nie muszą znać wszystkich sposobów, w jakie można ją wykorzystać. Istnieje wiele sposobów angażowania się w rytuały konopne.

Najlepszym sposobem na rozpoczęcie pracy z marihuaną jest palenie niewielkiej ilości i powolne jej zwiększanie. Zacznij od małej, niskiej dawki, a następnie idź w górę. Jeśli jesteś w tym nowy, możesz nawet white windows automatic poprosić roślinę, aby cię poprowadziła. Możesz użyć małej dawki przed rozpoczęciem pracy z większą dawką. Będziesz mógł zorientować się, jak bardzo czujesz się komfortowo przed zwiększeniem dawki.

Wybór odpowiedniej dawki jest kluczowy i powinieneś wybrać roślinę, która współbrzmi z twoim osobistym poziomem szacunku. Następnie spróbuj poeksperymentować z różnymi sposobami pracy ze swoim roślinnym sojusznikiem. Wkrótce przekonasz się, że masz słodkie miejsce i możesz używać marihuany do rozwoju duchowego. Można to osiągnąć na wiele sposobów, więc eksperymentuj z różnymi rodzajami szczepów, aby znaleźć tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Po pierwsze, marihuana może być używana jako narzędzie duchowe. Jeśli jesteś osobą religijną, najlepiej wziąć to w kontekście duchowym. Niezależnie od tego, czy chcesz podnieść swoją świadomość, czy szukać wewnętrznego spokoju, ważne jest, aby traktować roślinę jako żywą, kochającą istotę. Na przykład, jeśli jesteś miłośnikiem konopi, możesz chcieć hodować żywy okaz jako roślinę do obcowania.

Używając marihuany, ustal pozytywną intencję. Marihuana to substancja psychoaktywna, która może tworzyć mgliste pole energetyczne. Dlatego ważne jest, aby ustalić intencję używania marihuany. Powinieneś wybrać roślinę, która nie jest oparta na najwyższej wibracji i nie jest duchowym narkotykiem. Duchowe korzyści tej rośliny są głębsze niż jej działanie rekreacyjne, więc możesz wybrać odpowiednią dla siebie metodę.

Marihuana może pomóc ci odnaleźć swoje wnętrze. Właściwości psychoaktywne leku wchodzą w interakcję z kannabinoidami w mózgu i mogą otworzyć drzwi na wyższy poziom duchowości. Korzyści płynące z konopi dla rozwoju duchowego są nieograniczone i można je znaleźć w różnych formach, od znalezienia właściwej religii po miłość do natury na całe życie. Kiedy już zdecydujesz, jakiego rodzaju marihuany użyć, nadszedł czas, aby twoje doświadczenie było tak głębokie, jak to tylko możliwe.

Używanie marihuany może wspomóc rozwój duchowy. Jest to skuteczna metoda na osiągnięcie tego celu, ale musisz pamiętać o tym, jak używasz marihuany. Podobnie jak w przypadku każdego innego rodzaju narkotyku, używanie marihuany powinno być używane ostrożnie i z szacunkiem. Stwierdzono, że osoby uzależnione od marihuany mają negatywne skutki psychologiczne. Ten lek może wywołać niepokój i niepokój, podczas gdy używanie marihuany może pomóc w osiągnięciu bardziej pozytywnego stanu umysłu.

Używanie konopi to świetny sposób na rozwój duchowy. Może być używany jako narzędzie duchowe. Używanie marihuany jest również popularne wśród tych, którzy szukają duchowego związku z naturą. Dusza jest najmądrzejszą częścią ludzkiego ciała i daje możliwość doświadczania tego poprzez umysł. Jeśli szukasz sposobu na relaks przy marihuanie, oto kilka wskazówek: Jeśli szukasz miejsca do wapowania, rozważ palenie marihuany w miejscu publicznym.

Twój przewodnik dla początkujących po szczepach marihuany w Europie

Wybierając odpowiednie szczepy marihuany do swoich potrzeb, Twoja wiedza jest kluczowa. Wiedząc, czego szukasz, unikniesz pułapek związanych z kupowaniem produktu, który nie pasuje do Twoich upodobań. Ułatwi również leczenie wszelkich schorzeń, które mogą być związane z używaniem konopi. Postępując zgodnie z tym przewodnikiem, możesz znaleźć odpowiednie szczepy marihuany do swoich potrzeb i bardziej cieszyć się tym doświadczeniem.

Zanim wybierzesz odmianę, poznaj różnice między nią a swoimi preferencjami. Różnice między tymi dwoma rodzajami szczepów są ważne dla zapewnienia odpowiedniego produktu. Niektóre nasiona konopi są znacznie silniejsze niż inne. Na przykład, niektóre nasiona marihuany są silniejsze niż inne. Te różnice są powodem, dla którego tak ważny jest przewodnik po różnych odmianach. Korzystanie z tego poradnika pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Amnesia Haze to klasyczna holenderska odmiana. Ta hybryda z dominacją sativy wygrywała Puchary ponad dekadę temu. Stanowiła integralną część amsterdamskiej sceny garnków. Pochodzenie Amnesia Haze to Afghani x Hawaiian i wygląda jak skrzyżowanie jamajskiego i laotańskiego. Daje mózgowy haj i słodki, pikantny smak.

Pomimo swojej siły, White Widow jest hybrydą, która wygrała Cannabis Cups w Amsterdamie w 1995 roku. Jest to hybryda z dominującym fenotypem indica i często jest pokryta włoskami. Nadaje to kwiatowi biały wygląd. Jednak nadal powinieneś uważnie czytać etykiety, aby uniknąć kupowania szczepu, który zawiera śladowe ilości THC lub CBD.

Acapulco Gold to kolejna popularna rasa krajowa w USA i rodzima rasa krajowa w Afryce Południowej. Jest to jeden z najczęściej używanych szczepów sativa w USA, a nawet rozprzestrzenił się na inne części świata. Jej słodki smak to idealne połączenie sativy i indici. Sprawi również, że się uśmiechniesz.

Dutch Treat to klasyczna odmiana marihuany o średniej zawartości THC od 18% do 25%. Jego słodki smak sprawia, że jest bardzo popularny wśród użytkowników rekreacyjnych, a zawartość THC wynosi od 18% do 25%. amnesia haze auto fotorelacja Niska zawartość THC sprawia, że łatwo rośnie w pomieszczeniach. Dobrze reaguje na hydroponikę i dobrze rośnie na dobrej glebie. Hodowcy amatorzy uznają Dutch Treat za niezawodną i łatwą w uprawie roślinę.

Ważne jest również, aby wiedzieć, jak nazywa się każdy szczep i jak go zidentyfikować. Konopie indyjskie są często określane przez użytkowników jako „nici”, a w różnych krajach są również nazywane różnymi nazwami. Niektórzy ludzie mogą nazywać to w Europie „chwastami”, ale w rzeczywistości jest to grupa różnych roślin. Różnice między odmianami Indica są bardzo oczywiste.

Niezależnie od osobistych preferencji, ważne jest, aby zrozumieć, jakiego rodzaju szczepu marihuany szukasz. Pierwszym krokiem jest dowiedzenie się, jakiego rodzaju szczepu marihuany szukasz – najpopularniejszy jest tajski. Ten rodzaj konopi jest najlepszy dla hodowców wewnętrznych o wysokich tolerancjach. Niektórzy ludzie mogą mieć haj lub upal indica i odwrotnie, a inni mogą mieć haj na indica.

Indica to najpopularniejsze odmiany w Europie. Te szczepy są uprawiane głównie w pomieszczeniach. Są łatwe w uprawie i przyniosą pożądane efekty. Haj, jaki zapewniają te szczepy marihuany, jest przyjemnym, ale potężnym uczuciem. Już po niewielkiej ilości tej sativy poczujesz się zrelaksowany i pełen energii. Jeśli szukasz relaksującego efektu, Dutch Treat jest dla Ciebie najlepszą odmianą.

AK-47: AK-47 to najlepsza odmiana konopi dla początkujących. Ten szczep jest hybrydą dwóch popularnych rodzajów konopi – Afghani indica i południowoamerykańskiej sativa. AK-47 to świetna odmiana dla tych, którzy chcą zmniejszyć lęk, stres i depresję. Jego nazwa mówi również o wysokiej zawartości THC.

Zastąpienie alkoholu marihuaną może zapobiegać demencji

Mimo swojego statusu prawnego marihuana nie jest jeszcze powszechnie dostępna, a wyniki tego badania mają charakter wstępny. Istnieje jednak silny związek między spożywaniem alkoholu a ryzykiem demencji. Chociaż naukowcy nie mogą udowodnić, że konopie indyjskie są skuteczne w zapobieganiu demencji, odkryli, że zmniejszają ryzyko u pacjentów z łagodną lub umiarkowaną demencją. Badanie to krok w kierunku uczynienia marihuany bardziej dostępną dla osób starszych.

Najbardziej znaczące odkrycie tego badania dotyczyło związku między spożywaniem alkoholu a demencją. Naukowcy zauważyli, że osoby, które spożywają alkohol cztery do pięciu razy dziennie, mają znacznie zwiększone ryzyko zachorowania. Wynika to głównie z osłabienia przepływu krwi w hipokampie, regionie odpowiedzialnym za tworzenie pamięci. Ale odkryli również, że użytkownicy marihuany nie byli w stanie utrzymać abstynencji od alkoholu przez dłuższy czas.

Należy jednak zauważyć, że badanie to obejmowało tylko osoby pijące dużo. W badaniu tym nie uwzględniono wpływu na osoby bezalkoholowe, które nie palą marihuany. Naukowcy byli zainteresowani efektem palenia marihuany, która zawiera wysoki poziom THC. Badanie przeprowadzono również na zwierzętach, ale nie przeprowadzono jeszcze badań na ludziach dotyczących wpływu na mózg. Nie jest jasne, ile THC może mieć na demencję, ale uważa się, że marihuana może pomóc poprawić zdolności poznawcze.

Obecnym celem badań jest dostarczenie reprezentatywnych badań behawioralnych w celu ustalenia, czy konopie indyjskie są opłacalnym substytutem alkoholu. Naukowcy uważają, że konopie indyjskie mogą łagodzić objawy alkoholu, ale minie trochę czasu, nasiona konopi cbd zanim wyciągniemy ostateczne wnioski. Jeśli wyniki się potwierdzą, to badanie może pomóc ludziom uniknąć demencji i zapobiec postępowi choroby. Może być również stosowany w leczeniu osób cierpiących na depresję i inne choroby psychiczne.

W niedawnym badaniu naukowcy porównali użytkowników marihuany do alkoholików. Osoby, które używały konopi, częściej zmniejszały spożycie alkoholu, co prowadziło do zmniejszenia częstości występowania demencji. Jedno z badań wykazało, że konsumpcja konopi zmniejszyła ryzyko demencji o 40%. Sugeruje to, że lek może być użyteczną alternatywą dla alkoholu. Należy zauważyć, że te badania nie są ostateczne i nie są jedynymi, które wykazują potencjalny związek między nimi.

Inne badanie wykazało, że użytkownicy konopi znacznie ograniczyli spożycie alkoholu. Ponadto byli mniej podatni na uzależnienie od alkoholu. Ograniczyli również spożycie alkoholu szybciej niż osoby nie używające marihuany. Sugeruje to, że mogą zmniejszyć spożycie alkoholu, jednocześnie zachowując zdrowie psychiczne. Badania te wykazały również, że te substancje są komplementarne, a niektórzy ludzie mogą nawet skorzystać z obu z nich. Jeśli dana osoba jest w stanie uniknąć zarówno alkoholu, jak i konopi, niekoniecznie spowoduje to problem.

Badanie było oparte na projekcie obserwacyjnym i miało ograniczony zakres. W badaniu wzięło udział 10 pacjentów z otępieniem. Tylko pół procent pacjentów z ciężką demencją miało formalne leczenie uzależnień. Dodatkowo badanie ograniczono do pacjentów, którzy obecnie nie przyjmowali żadnych leków. Wyniki nie były statystycznie istotne, ponieważ żadna z grup nie zgłaszała wyższych poziomów marihuany. Naukowcy podkreślają, że ważne jest konsultowanie się z lekarzami w sprawie stosowania tych leków, ponieważ często jest to pierwszy krok w zapobieganiu demencji.

Chociaż badanie miało ograniczoną liczbę, zaobserwowano istotną różnicę w funkcjonowaniu poznawczym między pacjentami z łagodną i ciężką demencją. Różnica między pacjentami z ciężkim otępieniem a pacjentami z łagodnym otępieniem była statystycznie istotna. Ta różnica w funkcjach poznawczych była pośredniczona przez używanie marihuany. Pacjenci otrzymywali dzienną dawkę leku. Byli również monitorowani pod kątem objawów alkoholizmu i depresji, a także spożycia alkoholu.

Istnieje silny związek między konopiami indyjskimi a demencją. Badanie wykazało, że pacjenci z demencją, którzy byli leczeni marihuaną, mieli mniejsze upośledzenie funkcji poznawczych. Nie miało to również wpływu na pacjentów z łagodną demencją. Wyniki tego badania nie są rozstrzygające, ale naukowcy są przekonani, że leczenie ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie poznawcze pacjentów. Potrzebne są dalsze badania, aby potwierdzić wyniki badania, ponieważ pokazują one, że badanie nie miało związku przyczynowego między alkoholem a demencją.

Niższe stosowanie opioidów w stanach, które złagodziły przepisy dotyczące marihuany

Badania wykazały, że stosowanie opioidów w stanach, w których obowiązują przepisy dotyczące marihuany, jest niższe. Naukowcy przeanalizowali dane z 29 różnych stanów i odkryli, że liczba wizyt w izbie przyjęć związanych z opioidami spadła o 7,6 procent u osób, które stosowały przepisy dotyczące medycznej marihuany. Ale badanie nie dowodzi, że zwiększone rekreacyjne używanie marihuany prowadzi do mniejszej liczby wizyt w szpitalu związanych z opioidami. Pokazuje tylko, że prawo może mieć pośredni wpływ na ogólny poziom bólu.

Badanie wykazało również, że recepty na opioidy były niższe w stanach, w których obowiązują legalne przepisy dotyczące marihuany, zgodnie z amerykańskimi Centrami Kontroli i Zapobiegania Chorobom. Autorzy nowego badania doszli do wniosku, że zmiana polityki państwa może być odpowiedzialna za spadek zgonów związanych z opioidami. Wśród osób mieszkających w stanach, w których obowiązują przepisy dotyczące medycznej marihuany, liczba zgonów z powodu przedawkowania wzrosła o 22,7%.

Badacze przeanalizowali dane Medicare, które obejmują głównie osoby powyżej 65 roku życia. Odkryli, że liczba recept na opioidy spadła o 14 procent w stanach, w których obowiązują przepisy dotyczące medycznej marihuany, a programy przychodni i marihuana co to są nasiona feminizowane do użytku domowego zredukowały tę liczbę o 1,8 miliona dziennie. Według badania, w porównaniu z innymi narkotykami związanymi z opioidami, osoby używające konopi indyjskich były prawie sześć razy mniej skłonne do używania opioidów w codziennym życiu.

Oprócz tego badania naukowcy odkryli również, że używanie opioidów jest niższe w stanach z legalną marihuaną. Jednak ograniczenia badania uniemożliwiają wyciągnięcie ostatecznych wniosków. Badania muszą zostać powtórzone, aby potwierdzić ten link. Należy przeprowadzić dalsze badania, aby ustalić, czy medyczna marihuana jest przyczyną spadku zgonów spowodowanych opioidami. Używanie marihuany to tylko jedna część rozwiązania epidemii opioidów, a inne strategie są nadal potrzebne, aby zwalczyć ten problem.

Nowe badanie wykazało również, że stosowanie opioidów było niższe w stanach, które zalegalizowały marihuanę. Badanie to wykazało również, że używanie medycznej marihuany było wyższe wśród pacjentów z przewlekłym bólem. Spadek liczby recept zaobserwowano we wszystkich grupach wiekowych, w tym w podeszłym wieku. Ale w stanach, w których lek jest zalegalizowany, może być bardziej skuteczny w przypadku osób cierpiących na choroby związane z opioidami.

Badanie jest godne uwagi, ponieważ pokazuje, że stosowanie opioidów było mniejsze w stanach z marihuaną medyczną. Ponadto badanie wykazało, że ludzie w stanach z legalną marihuaną używali więcej marihuany w codziennej rutynie. Ma to ważne implikacje w leczeniu bólu przewlekłego. Osoby uzależnione od opioidów są narażone na inne problemy zdrowotne, ale legalizacja marihuany pomogła im przezwyciężyć te problemy.

Niedawne badanie przeprowadzone przez Instytut Polityki Narkotykowej i Badań nad Zachowaniem Ludzkim na Uniwersytecie w Pittsburghu wykazało, że marihuana jest bezpieczniejsza niż opiaty. Chociaż nie jest lekarstwem na wszystko, może pomóc ludziom potrzebującym bólu. Odkryto, że marihuana jest również mniej uzależniająca niż opiaty, co jest znaczącą korzyścią dla osób cierpiących na uzależnienie od opiatów.

Chociaż nie ma wyraźnych korelacji między używaniem marihuany i opioidów, badanie wykazało, że konsumpcja marihuany nie zwiększa ryzyka uzależnienia. Nastolatki o niestabilnych warunkach mieszkaniowych są bardziej skłonne do używania marihuany i mają większe szanse na próbę samobójstwa. Ale chociaż nie jest to rozstrzygające, badanie potwierdza pogląd, że konopie indyjskie są lepsze niż opioidy. Warto również wspomnieć, że nie są one równoważne.

Badanie opublikowane przez Journal of American Medical Association wykazało również, że liberalizacja marihuany zmniejszyła liczbę wizyt na izbach przyjęć związanych z opioidami. W czterech stanach, w których obowiązują przepisy dotyczące marihuany, zmniejszenie liczby wizyt na oddziałach ratunkowych związanych z opioidami wyniosło 7,6%. Ponadto do badania włączono głównie mężczyzn i młodych dorosłych. Badanie wykazało również, że istnieje korelacja między zalegalizowaną marihuaną a zmniejszonym stosowaniem opioidów na receptę.

Mikrodozowałem marihuanę przez tydzień – co się stało

Mikrodozowałem marihuanę przez tydzień. Jak najlepiej to zrobić? Poradnik taki jak ten pomoże Ci w pełni wykorzystać swoje doświadczenia związane z konopiami i sprawi, że będzie dla Ciebie bezpieczniejszy. Pomoże Ci również śledzić dawkowanie, wpływ na organizm i szczepy. Dobrym pomysłem jest porozmawianie z lekarzem medycyny kannabinoidowej przed przystąpieniem do tego eksperymentu.

Będziesz musiał codziennie brać niewielkie ilości marihuany, a następnie je odmierzać. W razie potrzeby będziesz chciał zwiększać dawkę w ciągu tygodnia. Kiedy skończysz, będziesz w stanie kontrolować ilość spożywanej marihuany i mądrze ją używać. Jeśli nigdy nie próbowałeś mikrodozowania, zacznij od małej dawki i zobacz, jak zareagujesz.

Mikrodozowałem marihuanę przez tydzień. W ciągu tygodnia kontynuowałem zwiększanie dawki, aż osiągnąłem optymalny zakres. Znalazłem najniższą dawkę, która złagodziła moje objawy. Następnie zwiększyłem dawkę do najwyższej i powoli zwiększałem ją przez tydzień. To pomogło mi znaleźć idealną ilość marihuany dla mojego ciała. Potem stwierdziłem, że nie miało to żadnego wpływu na mój nastrój lub kreatywność.

Mikrodozowałem marihuanę przez tydzień i zauważyłem, że byłem bardziej kreatywny i produktywny, kiedy robiłem mikrodawki. To świetna alternatywa dla osób, które nie przepadają za dużymi dawkami marihuany. Ta metoda eliminuje negatywne skutki uboczne leku. Co więcej, łatwiej jest się skoncentrować i tworzyć lepsze pomysły, gdy jesteś w stanie uzyskać dostęp do swojej kreatywnej strony, nie będąc zbyt wysokim. Ta technika jest bardzo skuteczna i poprawi Twój stan psychiczny.

Mikrodozowałem marihuanę przez tydzień. To łatwe i bezpieczne. Ważne jest, aby uważnie przestrzegać wskazówek. Stosowanie tej samej dawki, co średnia dzienna dawka, ułatwia osiągnięcie haju. Ale pamiętaj, aby trzymać się zaleceń dotyczących dawkowania, aby uniknąć niepożądanych skutków. W porządku jest być trochę ostrożnym, jeśli martwisz się, że staniesz się zbyt wysoki. Nie chcesz wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Mikrodozowałem marihuanę przez tydzień. To było zabawne doświadczenie. Udało mi się osiągnąć swoje cele i skupić się na pracy, pomimo wielu skutków ubocznych. Nie zakłócało to mojego snu ani nastroju. W rzeczywistości było to idealne rozwiązanie na niepokój i bezsenność. Badanie wykazało, że przyjmowanie mikrodawek marihuany może poprawić jakość życia pacjenta.

Mikrodozowałem marihuanę przez tydzień. Mogłem zaobserwować jego efekty i czas, jaki zajęło ich wejście w życie. Udało mi się wytrzymać tydzień i przez długi czas czułem się dobrze. U mnie zadziałało idealnie. Korzyści były tak duże, że mogłem skupić się na swojej pracy. Wyniki nie były jednak trwałe. Osiągnięcie moich celów zajęło mi kilka tygodni.

Pierwszy tydzień był eksperymentem. Zacząłem od małej dawki i stopniowo zwiększałem dawkę, aż osiągnąłem poziom, który sprawił, że poczułem się bardziej czujny. Kolejne dni były walką. Po tygodniu zacząłem czuć się lepiej. Wyniki były imponujące. Ale miałem pewne objawy odstawienia. Trudno mi było spać po użyciu zioła. Przez kilka tygodni czułem odrętwienie i zmęczenie. Nie miałem apetytu i skończyło się na tym, że poczułem się znacznie lepiej.

Zacząłem od bardzo małej dawki 3 mg THC przez tydzień. Nie było to zbyt pomocne, ale podobało mi się i mam nadzieję, że pomoże ci uzyskać najlepsze wrażenia z marihuany. Nie był to trudny eksperyment, ale dobrze się bawiłem i dużo się nauczyłem. Jeśli szukasz sposobu na łatwiejsze zarządzanie mikrodawkami, spróbuj użyć artykułów spożywczych.

Po raz pierwszy mikrodozowałem marihuanę przez tydzień. Zacząłem od małej dawki, ale wkrótce zacząłem zwiększać dawkę do wysokiego poziomu. Kontynuowałem ten proces przez tydzień zanim odczułem cbd nasiona efekty mikrodozowania. Chciałem wiedzieć, ile THC potrzebuję, aby zwiększyć dzienne spożycie. Na szczęście nie spowodowało to żadnych skutków ubocznych i uzyskałem pożądany efekt.

Konopie indyjskie zmniejszają ból głowy o połowę, pokazują badania

Nowe badanie opublikowane w Journal of Integrative Medicine donosi, że konopie indyjskie mogą zmniejszyć nasilenie bólu głowy o prawie połowę. W tym artykule omówimy zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe skutki marihuany na migreny. Naukowcy omawiają również ryzyko związane z marihuaną dla osób z silnymi bólami głowy. Odkrycia są zachęcające i sugerują, że warto spróbować leczenia migreny opartego na konopiach indyjskich.

Naukowcy z Washington State University przyjrzeli się danym zebranym przez pacjentów cierpiących na przewlekłe bóle głowy i zarejestrowali ich objawy za pomocą aplikacji Strainprint. Naukowcy wykorzystali te informacje do zbadania wpływu marihuany na nasilenie migreny i częstotliwość tych epizodów. Porównali również dane od pacjentów, u których zdiagnozowano migreny przed i po paleniu marihuany. Odkryli, że spożywanie konopi zmniejszyło częstotliwość i nasilenie bólów głowy. Badanie opierało się na dużej próbie użytkowników medycznej marihuany, której zebranie nie zawsze było łatwe.

Naukowcy z WSU przeanalizowali dane z aplikacji Strainprint, która pozwala pacjentom rejestrować swoje doświadczenia i rejestrować ból migrenowy. Odkryli, że wpływ marihuany na migreny był większy, gdy był palony, niż gdy był spożywany przez osoby, które nie paliły marihuany. Chociaż nadal istnieją ograniczenia badania, wyniki sugerują, że medyczna kuracja marihuaną może pomóc szerokiemu gronu pacjentów cierpiących na bóle głowy i inne przewlekłe schorzenia.

Chociaż naukowcy doszli do wniosku, że konopie indyjskie mogą skutecznie zmniejszać ból głowy, ostrzegają, że może wystąpić zwiększone ryzyko tolerancji na konopie indyjskie. Zauważyli również, że uczestnicy badania nadal stosowali wyższe dawki leku, co wskazuje na wyższą tolerancję. Niemniej jest to obiecujący wynik, który zwiększy szanse, że konopie indyjskie będą skuteczne w leczeniu bólów głowy. Ale istnieje wiele zagrożeń związanych z konwencjonalnymi terapiami, takich jak ryzyko nadużywania, dlatego ważne jest, aby wiedzieć więcej o czynnikach ryzyka i konsekwencjach nadużywania.

Ograniczenia badania mogą być związane z małą liczebnością próby i brakiem danych na temat rodzajów migreny. Badanie wykazało jednak niewielką różnicę między mężczyznami i kobietami pod względem liczby sesji redukcyjnych. Ponadto stwierdzono, że koncentraty marihuany znacznie zmniejszają intensywność bólów głowy bardziej niż kwiat konopi. Naukowcy doszli do wniosku, że wyniki badania wskazują, że w niektórych przypadkach konopie indyjskie zmniejszają ból migrenowy.

Badacze użyli różnych odmian konopi o różnym poziomie CBD i THC. Stężenia tych związków nie są takie same u różnych osób. Przebadali pacjentów z różnymi rodzajami bólu głowy i odkryli, że lek znacznie zmniejsza ból i migreny. auto cbd star Niektóre badania wykazały, że konopie indyjskie zmniejszają nasilenie migreny o prawie połowę u jednej trzeciej osób cierpiących. Konieczne będą dalsze badania w celu określenia dokładnego składu chemicznego leku.

Ograniczeniami badania są mała wielkość próby i brak grup kontrolnych. Ponadto badanie opiera się na samodzielnie wybranych osobnikach i nie było grupy kontrolnej placebo. Wyniki tego badania nie mają zastosowania do dużych populacji osób z tą chorobą. Badania podkreślają jednak potencjalny związek między konopiami indyjskimi a bólem migrenowym. Te odkrycia jako pierwsze sugerują, że lek może zmniejszyć ból migrenowy nawet o 50%.

W badaniu zauważono również, że konopie indyjskie mogą zmniejszyć ból migrenowy o połowę. Podczas gdy inne badania nie wykazały związku między konopiami indyjskimi a bólem migrenowym, wyniki są zachęcające. Na przykład lek jest skuteczniejszy niż ibuprofen w zmniejszaniu bólu głowy. Oprócz korzyści zmniejsza również częstotliwość migreny i nasilenie objawów. Podobnie ma więcej skutków ubocznych niż marihuana.

Tajskie restauracje serwują menu z liści konopi

Nowa tajlandzka restauracja serwuje menu z liśćmi marihuany. Liście dodają goryczki i smaku wielu tradycyjnym tajskim potrawom. Danie podawane jest w cieście kukurydzianym z sosem chili, a kelnerka mówi, że to „nowy sposób na zasmakowanie kraju”. Restauracja jest hitem wśród turystów, a rząd ma nadzieję, że zachęci więcej restauracji do pójścia w jej ślady. Ale zanim zaakceptujesz marihuanę jako akceptowalny składnik do gotowania, należy pamiętać o kilku rzeczach.

W Tajlandii wiele osób nie rozumie używania konopi. To rosnący trend i wiele restauracji go stosuje. W restauracji Ma Chim Kan w Bangkoku można znaleźć menu z konopiami indyjskimi, które jest pełne ciekawych smaków. Pięć liści marihuany powinno mieć wystarczającą ilość THC, aby wprawić Cię w świetny nastrój. Szef kuchni Amara Akamanon oferuje również wyjątkowy sposób na spróbowanie marihuany.

Tajska restauracja w szpitalu w Bangkoku serwuje jedzenie z liśćmi marihuany. Menu w centrum odnowy biologicznej Baan Lao Ruang wykorzystuje liście do gotowania mięsa mielonego. Ponieważ liście marihuany zawierają niewielką ilość THC, nie jest bezpieczna dla dzieci ani kobiet w ciąży. W restauracji klienci są ograniczeni do pięciu liści na raz. Aby zachęcić do odpowiedzialnej konsumpcji, rząd Tajlandii zakazał sprzedaży lub dystrybucji oleju z konopi indyjskich do celów rekreacyjnych.

Innym popularnym menu w Ma Chim Kan jest pizza zwieńczona liściem konopi. Menu nie jest dla osób o słabych nerwach, ale to doskonały sposób na dokuczliwy ból głowy. Cena czterocalowego ciasta z serową skórką z konopi indyjskich wynosi 499 bahtów (15 USD), a klient może ją dostosować, jeśli chce. W menu znajduje się również szereg różnych napojów z marihuaną.

Chociaż menu wciąż jest nieco niedostępne dla turystów, jest to świetny sposób na uczczenie zmiany postaw. Menu w Ban Lao Reung jest jednym z najbardziej instagramowych na świecie i zawiera szklankę liści konopi. Chociaż nie będziesz odurzony po wypiciu tego, napoje z konopi indyjskich w restauracji są legalne i nie spowodują, że będziesz odurzony.

Menu w Amara zawiera dania z dodatkiem konopi lub ganji. Restauracja serwuje pikantną zupę wieprzową, smażoną kanapkę z wieprzowiną i pieczywo smażone w głębokim tłuszczu z plastrem wieprzowiny. Menu jest również zwieńczone liściem konopi smażonym w tempurze. Ale jedyną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że chwast nie jest szkodliwy dla zdrowia. Tylko w niewielkich ilościach ludzie mogą odczuwać złe skutki.

Menu w restauracji Bangkok Hospital to wyjątkowy koncept. Jest to pierwsza tajska restauracja serwująca posiłki na bazie konopi i znana jest jako pionier w ruchu medycznej marihuany. Jest to również pierwszy szpital w Tajlandii, który testuje działanie marihuany na pacjentów. Niedawno wycofano narkotyk z listy jako narkotyk, ale jego uprawa jest nadal nielegalna. Rząd zezwala firmom państwowym na uprawę marihuany w Tajlandii.

Tajski rząd zalegalizował używanie konopi w Tajlandii, chociaż zioło to jest nadal nielegalne do użytku rekreacyjnego. Jednak rząd Tajlandii usunął roślinę z listy jako substancję kontrolowaną klasy 5, co oznacza, że używanie jej w celach rekreacyjnych jest nielegalne. Na szczęście Tajlandia od jakiegoś czasu stosuje konopie indyjskie do celów leczniczych i jest ona już dostępna na rynku. Restauracja oferuje również różnego rodzaju napoje i potrawy przyrządzane z liści.

Restauracja, która została otwarta w tym miesiącu, była pierwszą w Azji Południowo-Wschodniej, która serwowała menu z liści konopi. Restauracja otrzymała licencję na uprawę liści marihuany po otrzymaniu pozwolenia od partnerskiej https://www.ministryofcannabis.com/pl/uprawa-konopi uczelni. Jego menu zawiera wybór napojów z marihuaną, w tym kanapki z chwastami i pędy konopi. Dania z konopiami są również sprzedawane w wielu innych produktach spożywczych, takich jak hamburgery z chwastów.

Senat podejmie działania w sprawie legalizacji marihuany z lub bez Biden

Jako wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Biden raczej nie przedstawi żadnego konkretnego programu dotyczącego legalizacji marihuany, a wielu Demokratów zasygnalizowało, że nie poprze takiego planu. Senator z New Hampshire, Jeanne Shaheen, powiedziała auto lemon haze na przykład, że nie popiera legalizacji marihuany, mimo że jej stan jest otoczony stanami z zalegalizowaną marihuaną. Powołała się na teorię bramy, która twierdzi, że legalna marihuana doprowadziłaby do zwiększonego używania opiatów.

Jednak wielu zwolenników legalizacji marihuany wyraziło rozczarowanie dorobkiem Bidena w sprawie polityki narkotykowej. Chociaż nigdy formalnie nie wyraził swojego poparcia dla federalnej legalizacji marihuany, publicznie popierał dekryminalizację tego narkotyku. Ponadto marihuana jest legalna w większości dużych miast, a Biden ma reputację tego, że trzyma się swojej platformy kampanii. Tymczasem wiceprezydent może uniknąć rozgniewania lobby organów ścigania i społecznych konserwatystów, zdobywając głosy w konserwatywnych stanach.

Nie ma wątpliwości, że przywództwo Demokratów jest bardzo zainteresowane legalizacją marihuany, a obecna dwupartyjna atmosfera w Senacie jest dobrym miejscem do rozpoczęcia rozmowy. Z poparciem prezydenta głosowanie w sprawie legalizacji marihuany jest rzeczą pewną. Ale poglądy Bidena w tej sprawie się nie zmieniły i oczekuje się, że pozostanie aktywnym zwolennikiem.

Jeśli Schumer zdoła przekonać umiarkowanych Demokratów do poparcia ustawy, ustawa prawdopodobnie przejdzie. Pomimo szans na poparcie obu partii, okaże się, czy Partia Demokratyczna jest w stanie przezwyciężyć opozycję Mitcha McConnella. Chociaż Biden publicznie opowiedział się za legalizacją, jego stanowisko w sprawie marihuany nie uległo zmianie. Rzeczywiście, nadal jest przeciwny narkotykowi, aw swoim Białym Domu wypchnął pięciu pracowników za używanie tego narkotyku.

W rzeczywistości przywódcy Demokratów mają wyraźne osiągnięcia w zakresie legalizacji marihuany. Administracja prezydenta formalnie nie poparła żadnej ustawy o legalizacji marihuany, ale Demokraci realizują tę inicjatywę poprzez swoje procesy legislacyjne. Co więcej, administracja Bidena wydaje się być zwolennikiem medycznego zastosowania marihuany. Senat wahał się przed przyjęciem ustawy, która została zdekryminalizowana, mimo że wojna narkotykowa była głównym źródłem finansowania rządu USA.

Ustawa ma wielką szansę na przejście do Senatu, jeśli zostanie przedstawiona przez Schumera, kierownictwo Demokratów i umiarkowanych liderów Demokratów. Senat ma długą historię zatwierdzania ustaw autorstwa Demokratów i ich politycznych zwolenników. Jest mało prawdopodobne, że prezydent podpisze ustawę, jeśli jej nie poprze. Aby uchwalić ustawę o marihuanie, większość musi zgodzić się na zestaw kryteriów zatwierdzenia.

Poza planami Bidena, stanowisko Demokratów w sprawie legalizacji marihuany nie uległo zmianie. Ustawa Schumera, której autorem był przywódca większości demokratycznej Charles E. Schumer, zdekryminalizowała marihuanę na szczeblu federalnym, opodatkowała ją i potencjalnie wymazałaby z rejestrów karnych tych, którzy używają marihuany. Umożliwiłoby to również stanom uchwalenie własnych przepisów regulujących konopie indyjskie.

Podczas gdy prezydent Biden pozostaje niezdecydowany, czy w pełni zaakceptować legalizację marihuany, kwestia ta może spodobać się szerokiemu gronu wyborców i przyniesie korzyści Demokratom. Obecnie gubernator Pensylwanii John Fetterman kandyduje do Senatu USA na platformie legalizacji marihuany, ale bronił również tej decyzji jako „wielka bazooka” w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Podczas gdy wielu Demokratów głosowało przeciwko legalizacji marihuany, Demokraci z Senatu poparli ustawę. Podczas kampanii prezydenckiej Joe Biden zobowiązał się do dekryminalizacji marihuany. Twierdził, że nikt nie powinien zostać skazany na karę więzienia za używanie marihuany. Nikt jednak nie powinien być karany za używanie go. W rezultacie rekreacyjna marihuana w Kolorado jest przemysłem wartym wiele miliardów dolarów, ale w Kansas posiadanie niewielkiej ilości marihuany może wylądować w więzieniu.